![vlcsnap-2022-01-18-13h54m48s845](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/vlcsnap-2022-01-18-13h54m48s845-640x360.png)
“Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка” – цими словами починається народна обрядова пісня, яка є символом одного з улюблених свят українців – Щедрого вечора. У західній частині країни, зокрема на Тернопільщині, Другу святу вечерю відзначають напередодні Водохреща – 18 січня. Яких традицій у нашому народі дотримуються цього дня та які страви готують на святковий стіл, дивіться у сюжеті Яни Шайнюк.