Головна суспільство Другий рік готуються у Скалаті до 500-річчя міста

Другий рік готуються у Скалаті до 500-річчя міста

346

Скалат готується до 500-річчя. З нагоди такої поважної дати у місті взялися наводити лад. Робота кипить: ремонтують дорогу, стадіон, проводять реконструкції у замку та парку. Святкуватиме Скалат півтисячолітній ювілей 8  вересня.

Готуються до свята у Скалаті вже другий рік. Загальна справа об'єднала громаду, каже міський голова. Кожен хоче докластися до добробуту міста. У Скалаті ремонтують дорогу. Вже другий рік поспіль місто отримує на це майже мільйон гривень. Очікує цього року капітальний ремонт скалатську школу, а наступного її ще й добудовуватимуть. Окрім цього до 500-річчя Скалат отримає новий стадіон. Зараз там облаштовують місця для глядачів, а ще встановлять електронне табло.

Взялися вже і за парк. Облаштують там доріжки, лавочки та встановлять фонтан. Суму, яку витратять на реконструкції, міський голова Скалата Наталія Станьковська сказати не може. З міського бюджету витратять грошей лише на частину робіт, все інше – Тернопільська облдержадміністрація і підприємці.

Наталія Станьковська, міський голова Скалата: "Для міської ради, наприклад, по парку ми купуємо 44 світильники. І ми проводимо освітлення. Це є наш вклад в парк. А все решта, то я навіть не знаю скільки все коштує. Люди навіть на це не наголошують. Вони благодійно працюють тому, що працюють. І так само по стадіону".

Усі роботи у Скалаті планують завершити до самих урочистостей, які відбудуться 8 вересня. Дивувати гостей свята, запевняє міський голова, буде чим. Працюють тут не лише руками над реконструкціями у місті, а й творчо. Відпочивати тут вміють, запевняє Наталія Станьковська.

Наталія Станьковська, міський голова Скалата: "У нас чудова художня самодіяльність, в нас чудовий будинок культури, у нас чудовий будинок школярів, у нас чудова музична школа. Ми вже гордимося вихідцями з музичної школи. Завжди в нас і козаки, гармати, коні, такий козацький дух. Я думаю, що повинно бути не гірше"

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here