додому Новини Довідку про доходи, субсидії чи пенсії можна буде отримати поштою

Довідку про доходи, субсидії чи пенсії можна буде отримати поштою

249

Отримати довідки про доходи, пенсії, субсидії та інші адміністративні послуги на Тернопільщині буде простіше, запевняє влада. До кінця травня в Тернополі та усіх районних центрах області обіцяють відкрити центри із надання адміністративних послуг. Голова обласної державної адміністрації підписав меморандум із "Укрпоштою", згідно з яким адмінпослуги можна буде замовляти та отримувати поштою.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської обласної державної адміністрації: "У кінці квітня поточного року в місті Тернополь, а у травні в кожному районі області будуть відкриті центри надання адміністративних послуг".

При цьому Тернопільска облдержадміністрація підписала меморандум із Українським державним підприємством поштового зв'язку "Укрпошта". Цей документ дозволить  мешканцям області не їхати у самі центри надання адміністративних послуг, а замовляти та отримувати ці послуги через пошту. "Укрпошта" буде обслуговувати більше 50 видів адмінпослуг.

Василь Юрчишин, директор Тернопільської дирекції УДППЗ "Укрпошта": "В першу чергу ми, звичайно, на чому ми зосередимо свою увагу, це соціальні послуги. Тобто щоб люди, наприклад, похилого віку, необхідно отримати довідку чи про доходи, чи про пенсії, субсидії, значить можна отримати через наші відділення, тобто оцю послугу, не добираючись до центру надання оцих адміністративних послуг".

ЧИТАТИ ЩЕ:  Триває деклараційна кампанія, найбільше декларують доходи від спадщини та подарунків

Валентин Хоптян, голова Тернопільської обласної державної адміністрації: "Виконання умов меморандуму створить пріоритетні можливості для соціально незахищених верств населення отримувати інформацію та послуги не тільки у поштових відділеннях але й через листонош".

Для людей це буде зручно і вигідно, кажуть учасники меморандуму, оскільки відділення "Укрпошти" є чи не в кожному селі Тернопільської області. Замовляючи чи отримуючи адмінпослуги поштою, люди платитимуть власне за послугу поштову (приміром, відправку листа або кур'єрську доставку), втім це і зручніше, і дешевше, ніж добиратися, наприклад, із віддаленого села до районного центру, де знаходитиметься центр надання адмінпослуг.

Василь Юрчишин, директор Тернопільської дирекції УДППЗ "Укрпошта": "Перший етап ми з травня-місяця плануємо в десяти відділеннях надавати цю послугу. Поетапно ми, звичайно, до кінця року надати в кожному відділенні цю послугу, а це найрозгалуженіша мережа, це 467 відділень поштового зв'язку, це значить 1058 населених пунктів і тому кожна людина може не їдучи в районний центр чи обласний, через наше відділення, листоношу, отримати цю послугу".