додому спорт Довгоочікуване тренування “Ниви” – у розпалі

Довгоочікуване тренування “Ниви” – у розпалі

581

Добрі новини від тернопільської "Ниви". Команда врешті почала підготовку до весняного сезону І ліги і кубкового матчу проти черкаського "Славутича". На тренування у "Ниви" всього трохи більше тижня, втім головне, кажуть у команді, що клуб вдалося зберегти – ще до початку цього тижня с"Нива" була на межі зникнення.

"Нива" сьогодні тренується у Микулинцях. По суті команду зібрали 17 березня. На той момент клуб залишив його головний тренер Ігор Яворський, його обов'язки виконує Богдан Самардак, який був помічником Яворського на тренерській лаві. Зміни і в гральному складі команди. Серед ключових втрат "Ниви" Богдан Самардак називає гравців основи – клуб покинули брати Баранці, Івашко, Гірський, Товкацький, Кікоть, також не приїхав на збір запасний воротар Базилевич. Та, попри втрати, каже тренер, грати буде ким.

– Скажем так, слава Богу, що це сталося. Команда два дня тренується, всі задоволені, і, я думаю, вболівальники також, що, команда, яка складалася по крупицям, дуже багато вложили і президент, і Ігор Петрович Яворський, і жаль було би не тільки мені, а й всім, щоб вона пропала. На сьгоднішній день вже в команді 15 футболістів і я думаю, що ми закінчим сезон достойно, так як "Нива" заслужила, це то, що ми почали і я думаю, що "Нива" не буде пасти останніх, – розповідає виконувач обов'язків головного тренера ФК "Нива" Тернопіль Богдана Самардак.

Не пасти останніх обіцяють і самі гравці "Ниви".

– В нас є професійна команда, не любительська, і я думаю, що всі розуміли, що рано чи пізно ми зберемся, всі готувалися якось індивідуально. Я не думаю, що буде велика проблема. В принципі, по цьому графіку, в якому ми зараз будем тренуватися, я думаю що на процентів 75-80 ми будем готові, – каже захисник ФК "Нива" Тернопіль Андрій Донець.

Решту компенсовуватимуть характером, каже Андрій Донець, що у футболі має чимале значення. До найближчого матчу, гри 1/4Кубка України у Черкасах, проти друголігового "Славутича", залишається тиждень:

– Будем налаштовуватись тільки на перемогу. Розумієте, весняний футбол в принципі, як і І-ІІ ліга, весняний футбол є завжди рівний. Це є, на першому плані є боротьба, якісь мужські там моменти. В принципі, як такого гарного футболу, я думаю, що вболівальники не побачать, побачать тільки боротьбу на полі.

Виконувач обов'язків головного тренера "Ниви" обіцяє, що команди вистачить не лише на кубкову гру 26 березня, а й на усю футбольну весну у чемпіонаті І ліги, де за підсумками осіннього сезону команда займає сьоме місце.

– Моральний дух футболістів досить високий, всі з бажанням приїхали і хочуть працювати, але зараз, не скажу, що це за два дня станеться, і нема такого тренера, який за тиждень підготує команду. Будем старатися вже під час сезону доводити кондиції футболістів до максимальних, які вони показували в минулому сезоні, – запевнив виконувач обов'язків головного тренера ФК "Нива" Тернопіль Богдан Самардак.