додому духовність Дотримуватись посту щочетверга до часу стабілізації ситуації в Україні закликає Тернопільсько-Зборівська митрополія

Дотримуватись посту щочетверга до часу стабілізації ситуації в Україні закликає Тернопільсько-Зборівська митрополія

646

Тернополян закликають до щоденної посиленої молитви та строгого посту за Україну. Відповідно до Звернення греко-католицького єпископату України з приводу суспільно-політичної ситуації в державі, Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк закликав молитись і постити за Україну. Від сьогодні в кожній з Архиєпархій та екзархатів вірні строго поститимуть. Згідно зі встановленою чергою, Тернопільсько-Зборівська митрополія зберігатиме піст у кожний четвер до часу стабілізації ситуації в Україні.

Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк просить вірних не бути байдужими, щиро молитися, жертвувати піст, відмовляючись від м’ясних та молочних страв, за Боже змилування над Україною та перемогу добра і правди. Щодня, о 21, владика радить молитися на вервиці у родинному колі. Така мотитва має велику силу, і не раз змінювала хід історії, каже Кир Василій Семенюк.

Кир Василій Семенюк, Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський: "Закінчення Другої світової війни,  Австрію окупувалирадянські війська, а другу частину американці. Стояло питання розділу тої країни, тоді монахи францисканці звернулися до свого народу молитися, молитися на вервиці і люди послухали. Не було ні одної родини, не було ні одної особи, яка б не молилася на вервиці. І Господь вислухав ті молитви".

Тоді Австрія зберегла свою єдність, продовжує Кир Василій Семенюк, а австрійські монахи францисканці, аби подякувати Богородиці за ласки, пішли пішки з вервицею в руках до Люрду.  Закликає Владика і до посту. Кожен має очистити душу, відвернутися від зла і творити добрі справи.

Кир Василій Семенюк, Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський: "Навернути своє серце до Бога. Підіть всі до сповіді, висповідайтеся, покайтеся за свої гріхи і за гріхи народу. Інтенсивно молімося і постити потрібно. Щоб Бог простив нам наші гріхи".

Згідно з встановленою чергою, Тернопільсько-Зборівська митрополія зберігатиме піст у кожний четвер до часу стабілізації ситуації в Україні.

Кир Василій Семенюк, Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський: "Нехай Бог благословить Вас всіх, закликаю всіх в 9 годині молитися на вервиці. Ми будемо задарма роздавати в Тернополі і по всіх парафіях вервиці, щоб люди мали те знаряддя молитви. Молімося і вірмо, як наш народ вірив, що ще нечувано ніколи, щоб Вона не помогла, чи в горі, чи в недолі того земного життя. Не переживайте, з нами Бог! Нехай Бог благословить усіх нас".