Головна Новини Досвід Тернополя переймали представники міських рад зі Сходу й Півдня України

Досвід Тернополя переймали представники міських рад зі Сходу й Півдня України

342

vlcsnap-2015-03-18-20h28m28s25Тернопіль може бути прикладом успішності для інших міст України, принаймні в окремих питаннях, що стосуються інформаційних технологій. Всеукраїнська організація органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” спільно з агентством США з міжнародного розвитку організували у Тернополі навчальний візит для представників міських рад зі сходу й півдня України. Тема заходу – “Використання інформаційних технологій в управлінні містом”.

Інформаційні технології сьогодні – не лише телебачення, радіо і газети, а й інтернет, соціальні мережі, можливість мати свій сайт. Усе це треба використовувати і не тільки для інформування людей. Тут можлива користь і в комунальному господарстві, культурі, медицині, освіті, документообігу, безпеці міста, тощо. Це доводить досвід Тернопільської міської ради, який приїхали переймати муніципальні працівники міст із Житомирщини, Київщини, Черкаської, Полтавської, Херсонської, Одеської, Чернівецької, Сумської, Запорізької областей і навіть Луганщини.

– Не зважаючи на складну ситуацію в нашому регіоні, в нас працюють всі виконавчі органи місцевого самоврядування.  Зацікавили нас, перш за все, щодо онлайн оплати за комунальні послуги, спостереження за транспортом, за рухом транспорту. Цікавий нам має бути і досвід роботи центру надання адміністративних послуг, – розповідає керуюча справами виконкому Рубіжанської міськради Луганської області Наталія Смаглюк.


Дводенний, навчальний візит “Використання інформаційних технологій в управлінні містом” на базі міської ради у Тернополі організувала Всеукраїнська організація органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” спільно з агентством США з міжнародного розвитку. В планах – подібні заходи в різних містах України.

– Як показує практика, в більшості випадків найбільш успішним є не той, хто має більший ресурс, а той хто має кращу ідею і методи й шляхи її впровадження. Надихаючий приклад окремих успішних людей і компаній говорить про те, що такі ідеї і швидке їх впровадження дають великий позитив тому, хто її створив, тому хто їх впровадив і навіть змінюють оточуюче середовище, – говорить  міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here