додому Новини Доставка вантажів з Китаю

Доставка вантажів з Китаю

631

Сучасний Китай – це найбільший у світі експортер, із яким співпрацюють українські підприємці. Вантажоперевезення з КНР до України стали популярним видом бізнесу завдяки грамотній роботі логістичних операторів.

Якщо вам необхідна доставка вантажів, рекомендуємо працювати з надійними компаніями. Важливо, щоб перевізник мав досвід роботи в цієї сфері.

Способи вантажопересезень з КНР

Доставка з Китаю до України здійснюється з використанням різних транспортних схем, включаючи:

  • Авіасполучення. На доставку товарів до України з Китаю треба декілька тижнів. Маршрут будується з потреб клієнта. Більшість компаній працює на прямих авіасполученнях, вони швидше (від двох днів), але значно дорожчі. Також бувають авіамаршрути з пересадками (при цьому треба підібрати оптимальний за ціною маршрут). У разі термін збільшується незначно. Основні транспортні вузли з міжнародних відправлень: Пекін, Гуанчжоу, Шеньчжень, Шанхай, Харбін та багато інших.
  • Автотранспорт. Вантажі автомобільним транспортом із Китаю йдуть від 20 днів. Є більше восьми автомаршрутів, що діють, з Гуанчжоу, Іу, Пекіна, Суйфеньхе йдуть через Далекий Схід або Казахстан. Вихід машин на основних складах кожні два дні..
  • Автотранспорт плюс літак. Термін транспортування в цьому випадку значно менший, ніж термін автоперевезень, але ціна збалансована. Китаєм побудовано велику кількість автомагістралей, що дозволяє пройти шлях з півдня на північ всього за 2-4 дні. Прохід митниці землею дозволяє уникнути великих витрат на митниці в аеропорту, що дає велику економічну вигоду.
  • Залізничні контейнери. Ними можна доставити товар за помірну ціну та в оптимальні терміни. Цей варіант ідеально підходить для об’ємного та тендітного вантажу. Він також надійний і кращий для відправки будматеріалів, наприклад труб, цементу, піску, великогабаритних вантажів, меблів і крихких вантажів. Вантажі йдуть в одному контейнері і не перевантажуються протягом маршруту, що дає ряд переваг у порівнянні з автомаршрутами.
  • Морські вантажоперевезення. Ціни на доставку вантажів морем зазвичай найнижчі, але й терміни більші. Основними портами в Китаї є порти Шанхаю, Шеньчженя, Нінбо, Ціндао, Гуанчжоу, Тяньцзіня, Даляня, Сяминя.

Як бачите, є маса способів доставки вантажів з Китаю. У кожного з них є свої особливості та переваги.

Висновки

Китай – ідеальне місце для покупки найрізноманітнішої продукції. І сьогодні доставку товарів в Україну з КНР можна налагодити різними видами транспорту.