додому Новини Досліди в імпровізованих лабораторіях: у Тернополі відбувся фестиваль “Наукові пікніки”

Досліди в імпровізованих лабораторіях: у Тернополі відбувся фестиваль “Наукові пікніки”

526

У Тернополі на Театральному майдані відбулися 11-ті Наукові пікніки «Геніальність у простоті». Для відвідувачів розгорнули близько пів сотні імпровізованих мінілабораторій просто неба, у яких демонстрували експерименти з хімії, фізики, біології. Працювали на локаціях також виставки з науково-технічними розробками. Учасники дійства мали можливість власноруч провести досліди в імпровізованих лабораторіях та переконатися, що наука доступна та надзвичайно цікава.

Водинадцяте у Тернополі відбувся традиційний фестиваль “Наукові пікніки”. На одній із локацій показують експерименти “хімічні феї”- так студентки Тернопільського медичного університету назвали свою локацію. Софія Андрухів навчається на першому курсі, сьогодні юним учасникам дійства вона демонструє власний експеримент під назвою “Шпигунський лист”.

А ось на цій локації навчають усіх охочих літати FPV-дронами у комп’ютерному симуляторі. Серед учасників і Дем’ян. Хлопець зізнається, що спершу було складно. У заході брали участь та демонстрували свої наукові досліди представники університетів, шкіл, коледжів та громадських- організацій. Цьогоріч до тернопільських “Наукових пікніків” доєднався і Роберт Щесни із Польщі.