![419039139_7639687702729078_2149309407159392378_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/419039139_7639687702729078_2149309407159392378_n-640x360.jpg)
7 березня 100 років виповнилося Євдокії Петрівні Мартинюк, мешканці села Олишківці Збаразької громади.
Іменинниця привітно зустріла гостей та поділилась секретом довголіття: глибока віра, суворий піст, постійна молитва. Ці життєві правила допомогли їй виростити двох доньок і двох синів, 7 внуків, двох правнуків. Зуміла пережити лихоліття війни, втрату чоловіка та сина.
Євдокія Петрівна любить читати Євангеліє, з яким не розлучається ні на день, молиться за внука, який зараз воює з російським агресором, просить у Всевишнього здоров’я і сил усім нашим захисникам та найшвидшої Перемоги Україні.