додому Новини Дощ, дощ зі снігом і перші морози прогнозують синоптики наступного тижня

Дощ, дощ зі снігом і перші морози прогнозують синоптики наступного тижня

653

4484435a201cd5c852b4444c1412efb3На Тернопільщину цього тижня чекають різкі зміни погоди. Дощ, дощ зі снігом і перші морози прогнозують синоптики. Найхолоднішим буде кінець тижня. На вихідних вночі температура повітря може опуститися до мінус шести, вдень від 1 морозу до 4 тепла.

Тернопільщина цього тижня відчує подих зими. На початку тижня синоптики нам обіцяють поки що теплу, але дощову погоду. У вівторок, 21 жовтня, будуть короткочасні дощі. Мокрою буде погода і в середу. В четвер, 23 жовтня, попереджають про сильний дощ. У п’ятницю, ймовірно, йтиме дощ з мокрим снігом. З другої половини тижня очікують на суттєве похолодання.

– В подальшому після проходження атмосферних фронтів очікується затік холодного повітря. Тому температура повітря знизиться і 24 жовтня очікується впродовж доби від 4 до 9 градусів тепла, 25 жовтня впродовж доби від 1 морозу до 4 градусів тепла і в подальшому відбуватиметься ще більше зниження і нічні температури будуть коливатися від 1 до 6 морозу, а денні температури будуть в межах від нуля до 5 градусів тепла. Подібного характеру погодні умови ми очікуємо до 25 жовтня.

Надалі погода буде мінливою, прогнозують синоптики: то теплою, то прохолодною, а періодично і з дощами. Середньодобова температура у найближчі дні ще буде достатньо високою, 9-10 градусів тепла, тоді як наприкінці тижня опуститься до 1-2 тепла.

– Ті погодні умови, які ми спостерігаємо зараз, то вони є в межах кліматичної норми. У подальшому, якщо буде таке суттєве зниження температури, то це буде дещо нижче кліматичної норми як для жовтня, бо в жовтні середньомісячна температура в середньому 8 градусів тепла, але сказати, що це є аномальна погода не можна. Такі погодні умови на території нашої області спостерігались і раніше, – каже завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.