Головна суспільство Дощитиме до середини червня, прогнозують синоптики

Дощитиме до середини червня, прогнозують синоптики

564

Теплий і мокрий червень прогнозують синоптики на Тернопільщині. Принаймні, до 15 червня дощі і грози чергуватимуться з сонцем. Така погода для першого літнього місяця на Тернопіллі характерна, кажуть у гідрометцентрі. Сильним дощем та поривчастим вітром відзначився вже сьогоднішній день. Злива тривала недовго і суттєвих збитків області не завдала, кажуть рятувальники.

– На 4 червня вночі та вранці сильні дощі по області, вдень – помірні дощі, поривчастий північно-західний вітер, впродовж доби місцями грози і температурні показники вночі коливатимуться від 10 до 15 градусів тепла, денні становитимуть 16 – 21 градус тепла. 5 – 6 червня дощі місцями зберігатимуться по області, вдень можливі грози, вночі температурні показники підніматимуться до 8-13 градусів тепла, денні становитимуть 20-25 градусів тепла, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Дощі і грози чергуватимуться з сонячною погодою та протримаються на Тернопільщині до кінця тижня. А загалом дощитиме щонайменше до середини місяця, тобто до п'ятнадцятого червня, розповідає Оксана Софінська.

– Подібного характеру погода прогнозується на Тернопільщині до половини червня і  в загальному, якщо говорити про червень, то за попередніми прогнозами українського гідрометцентру, він очікується по тепмпературних показниках дещо вищим за кліматичну норму і  по опадах також вищим за кліматичну норму, навіть більше, ніж в півтори кліматичної норми ми очікуємо по опадах цьогоріч в червні, – каже Оксана Софінська.

Така погода для Тернопільщини не аномальна, заспокоюють синоптики, і повторюється на початку літа чи не кожного року. Попри часті дощі, що кожного дня місцями випадатимуть на Тернопільщині, погода буде помірно теплою і деколи сонячною. Коли ж настане стійке тепло, а дощі припиняться, синоптики поки що не кажуть.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here