Головна суспільство Дощі, грози та град прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні

Дощі, грози та град прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні

221

Дощі, сильні зливи, грози, подекуди град, шквальний вітер прогнозують на Тернопільщині синоптики у найближчі дні. Знизиться і температура. Завтра буде ще тепло, вдень від 22 до 27 градусів тепла. Далі температура знизиться, вночі до 13 тепла.

До кінця травня синоптики прогнозують похолодання, місцями дощі, сильні зливи, грози, град, сильний вітер.

– Завтра після проходження холодного атмосферного фронту прогнозується зниження температури повітря. Завтра ми ще прогнозуємо в межах 22-27 градусів тепла вдень. А далі 19-24 і навіть 19-14. Тому ближче до вихідних буде таке суттєве зниження температури. І вже з перших днів червня буде поступове потепління. Але ось це зниження досить буде таким суттєвим, коли середня температура буде нижчою кліматичної норми, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Говорити про те, яким буде цьогорічне літо ще рано, каже Оксана Софінська. Проте за попередніми прогнозами інституту з гідрометеорології літо буде мінливе, прохолодне – з достатньо великою амплітудою коливань максимальних температур вдень та великою кількістю небезпечних і стихійних гідрометеорологічних явищ, особливо це стосується червня.

– Це можуть бути шквали, це можуть бути грози і град. Це можуть бути так звані мікросмерчі, які ми в останні роки дуже часто спостерігаємо, які займають невелику територію поширення, але є сильно руйнівними. Це можуть бути сильні та дуже сильні дощі, які можуть призводити до підняття рівнів води, які ми спостерігали зовсім недавно і достатньо високою хвилею дощового паводку, – каже Оксана Софінська.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here