додому Новини Дорожників, які неякісно прибиратимуть дороги, чекає штраф

Дорожників, які неякісно прибиратимуть дороги, чекає штраф

1190

У Тернопільській облдержадміністрації незадоволені тим, як дорожники розпочали зимовий період. У більшій частині області проїзд був утруднений через сніг, що випав на початку тижня 18 листопада. Очільник області провів нараду, у якій взяли участь представники підрядних організацій, які обслуговують дороги краю у зимовий період. Цього разу генеральний підрядник отримав усне попередження. Надалі за неприбрані від снігу дороги будуть карати штрафами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Для забезпечення безперебійної життєдіяльності області в осінньо-зимовий період, почав діяти оперативний штаб

Через неприбраний сніг та непосипану дорогу на більшій частині території області рух був утруднений, автобуси не доїжджали до місця призначення, а у Бучацькому районі через слизьку дорогу трапилось ДТП, повідомляють у поліції. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Що робити, аби подібне не повторилося і дороги місцевого значення вчасно прибирали та посипали обговорювали на засіданні оперативного штабу в Тернопільській облдержадміністрації. На нараді були присутні представники підрядних організацій, які здійснюють експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в зимовий період.

Згідно інформації, яку надають підрядники, в умовах снігопаду та після нього на дорогах працювало 96 людей, була залучена 71 одиниця техніки, 42 піскорозкидачі, використали 20 тонн технічної солі та 14 тонн піску.

– З 17 районів, за винятком 2 районів, де не було опадів, з 15, тобто, в 8 жодна техніка на місцеві дороги не виїжджала. !!! Я хотів би, щоби правоохоронні органи зафіксували, я хочу побачити ,як буде відбуватися списання, актування, і ще, боже борони, не подадуть акти компанії, що в цей день посипаладя вся область була засипана піском, – каже голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Генеральний підрядник – Техно-Буд-Центр. Ще три компанії, які працюватимуть на умовах супідряду – ТОВ “Авакс-Проф”, “БМБУД” та “Глобал Білд Інжиніринг”. Підрядники кажуть – аби утримувати дороги в належному стані, в них бракує грошей.

Генеральний підрядник, який відповідає за утримання в зимовий період усіх доріг місцевого значення Техно-Буд-Центр, отримав попередження. Надалі за неприбрані та слизькі дороги каратимуть штрафами.