додому Новини Дорогі автомобілі, одяг, розкішне життя приваблюють не тільки погляди, а й грабіжників

Дорогі автомобілі, одяг, розкішне життя приваблюють не тільки погляди, а й грабіжників

786

Дорогі автомобілі, одяг, розкішне життя приваблюють не тільки погляди, а й грабіжників. Люди, що хизуються своїм достатком в реальному житті, і в соцмережах, мають усі шанси стати жертвами квартирних злодіїв, кажуть у поліції. Лише від початку цього року на Тернопільщині трапилось 30 пограбувань. Що робити, аби до вас у домівку не прийшли крадії і де не варто ховати гроші і коштовності?

Потенційні жертви квартирних грабіжників – люди на дорогих автомобілях, солідних посадах, дорого одягнені, а також ті, що хизуються своїм розкішним життям у соцмережах, кажуть у поліції. Злодії працюють переважно групами, і для того, аби дізнатися потрібну їм інформацію, часу витрачають не так багато.

– Це не працює одна особа, працює 2-3 особи, вони можуть ходити кругом будинку, вони можуть спілкуватися з мешканцями будинку. Вони приходять, представляються соціальними працівниками, випитують, переважно шо там, біля під’їзду бабусі сидять. Переважно не видно так по людині хто вона, шо вона. А вони ввічливо спілкуються, входять в довіру і людина розказує, – розповідає заступник начальника карного розшуку ГУНП в Тернопільській області Михайло Шмиглик.

Якщо злодію вдалось потрапити у квартиру, то своє він візьме точно, запевняють правоохононці. Місця, де господарі зберігають гроші і коштовності – не так вже й важко розшукати. Як показує практика, і досі переважна більшість потерпілих гроші зберігала у шафі під одягом, а коштовні вироби – у серванті. Саме тому, аби не стати жертвою грабіжників, потрібно приділити увагу безпеці, в першу чергу – вхідним дверям, через які традиційно і потрапляють злочинці.

Від початку цього року на Тернопільщині трапилось вже 30 крадіжок. Розкрити вдалось поки що 13.