![630_360_1598954599-901](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/630_360_1598954599-901.jpeg)
Автодорога на Івано_франківськ є однією із найбільш завантажених у Тернопільській області. Це маршрут перевезення продовольства та дорога до Карпатських гір. Тепер там оновили дорожню розмітку.
Це траса Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль в межах нашої області. Оновили пішохідні переходи, напрямні стріли, – повідомили на facebook-сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.
Днями дорожники також відремонтували вибоїни на найбільш критичних ділянках 10 державних доріг області.