додому духовність Допоможіть врятувати життя 28-річного Анатолія Копосова

Допоможіть врятувати життя 28-річного Анатолія Копосова

566

Допоможіть врятувати життя 28-річного тернополянина Анатолія Копосова. Дев'ять років тому йому поставили страшний діагноз: "Гостра мієлобластна лейкемія". Один раз хворобу вдалось подолати, проте у червні минулого року вона повернулася знову. На дороговартісну операцію з пересадки кісткового мозку у родини вже просто не залишилось грошей. Із потрібної суми – 150 тисяч євро, за півроку вдалось зібрати лише п'яту частину.

Гостру мієлобластну лейкемію у Анатолія Копосова вперше діагностували у дві тисячі четвертому році. До цього дня у чоловіка було спокійне життя, він займався улюбленою справою – танцями, і мріяв присвятити себе хореографії. Та усе сталось по-іншому, іншими стали і мрії. Просто жити – ось що зараз найголовніше для Анатолія Копосова. Хвороба, яку перший раз подолати все-таки вдалось, повернулася знову. Після смерті батька у червні дві тисячі дванадцятого року у Анатолія стався рецидив. Тоді родина звернулась за допомогою, та грошей, які назбирали за цей час не вистачає.

Синхронируемый: Наталя Копосова, мати Анатолія Копосова: "У першу чергу я хотіла би подякувати тим людям, які вже долучилися до нашої біди, не лишилися осторонь і допомогли в якійсь мірі, але на жаль ми не змогли зібрати потрібної суми для лікування, тому в нас зараз стоїть гостро питання про те, щоб робити операцію по пересадці кісткового мозку, яка потягне дуже великі затрати. Ми не спроможні самі справитися з цим".

Лікарі наполягають на операції з пересадки кісткового мозку, це буде найефективнішим методом у боротьбі з хворобою. Оперуватимуть у Білорусі тоді, коли буде потрібна сума.

Синхронируемый: Анатолій Копосов, хворий на лейкемію: "Вони пишуть ціну одну, але називають цю вартість орієнтованою, і лікарня може вимагати доплату при необхідності. Відповідно, виходить, потрібно в районі 150 тисяч євро. Зараз на даний момент за допомогою друзів, рідних, близьких, колег, знайомих і взагалі незнайомі люди, дякуючи яким зібрали в районі 30 тисяч євро, а ще потрібно неймовірну кількість грошей. Самі ми не можемо дістати, тому що нема вже звідки, бо лікуємося з 2004 року".

Віра Копосова, бабуся Анатолія Копосова: "Назбирати таких грошей нашій родині абсолютно неможливо. Прошу всіх людей, перше – щоб вас Бог спасав від такого горя, а друге – допоможіть. Я втратила сина, допоможіть спасти життя внука".

Щоб жити – потрібно боротись, каже Анатолій Копосов. Проте без допомоги це надзвичайно важко. Отож звертається до усіх людей, небайдужих до чужого горя, допомогти зібрати необхідну суму грошей. Чим швидше зробити операцію, тим більші шанси на одужання.

TV-4