додому духовність Допомоги у лікуванні 10-річної Вікторії Юрків зі Львова просить родина дівчинки

Допомоги у лікуванні 10-річної Вікторії Юрків зі Львова просить родина дівчинки

592

 

Допомоги у лікуванні 10-річної Вікторії Юрків зі Львова просить родина дівчинки. П'ять років тому Віка потрапила в аварію, в якій отримала черепно-мозкову травму. З її наслідками боряться дотепер. Попереду – остання госпіталізація у Києві. Грошей на неї у родини не вистачає.

Іванна Юрків – львів'янка. До Тернополя приїхала заради 10-річної донечки. Сама ж Вікторія залишилась чекати вдома. Милосердя та співчуття не може обмежуватись кордонами областей чи держав, переконана жінка. Та й від лиха не застрахований ніхто. Так у 2008 році біда несподівано прийшла і в їх родину.

– Вони їхали з нянею в гості і сталася в автобусі поломка, дуже був удар. Дівчинка сильно вдарилася головою… За місяць часу в дівчинки почались головокружіння і втрата свідомості. Ми звернулись в нашу поліклініку. Там сказали, що це епілептичні напади. І стали ми її лікувати від епілепсії, – пригадує мама Вікторії Іванна Юрків.

Перший діагноз лікарів був неправильним, каже мама Вікторії. І лікування відповідно теж. Стан доньки погіршувався, розповідає жінка, – випадало волосся, посилився головний біль, запаморочення, дуже погіршилась пам'ять. З першого класу навчання для Вікторії – індивідуальне. Вчителі відвідують дівчинку вдома. Крім того, у неї досі трапляються нічні приступи, з якими рідні навчились справлятись самотужки.

– В нас від того стресу, що сталося, нічні приступи нас турбують. Нічний пиступ триває до 10 хвилин, вона на мене дивиться і не реагує. І коли цей приступ проходить і я її питаюся, що сталося, що болить, і цих моментів вона навіть не пам'ятає, – розказує мама дівчинки.

Обстеження у Києві показало – у хребті дівчинки – дві гемангіоми. Одна неагресивна, іншу треба досліджувати далі. Рівень лейкоцитів в крові Вікторії зашкалює – сотня при нормі три-чотири. Позначилась на здоров'ї дитини і втрата батька. У 2011-му він переніс інфаркт та стентування серця, проте торік від інсульту помер. Разом з чоловіком у перші роки хвороби донечки віддали дев'ять валютних кредитів, розповідає пані Іванна. Допомагали рідні, друзі та меценати. Проте на початку лютого Вікторія знову має пройти курс лікування, який, сподіваються лікарі, може допомогти їй одужати. Та після п'яти років боротьби з хворобою сума у 70 тисяч гривень для родини Вікторії непосильна.

– Ми взяли 20 тисяч кредиту. Але 20 тисяч кредиту, то таке. Це поїздка, якесь харчування, дообстеження може бути. Бо тільки в касу мені треба заплатити тих 67 тисяч за лікування, – каже Івана Юрків.

Родина 10-річної Вікторії Юрків дякує усім, хто їм допомагав, і знову просить про допомогу. Сама ж дівчинка поки лише мріє про кінний спорт і звичне для інших навчання у школі.

Реквізити для переказу грошей та телефон мами Вікторії:

Іванна Юрків 096-420-43-12

 Рахунок в Приватбанку: 5211537322820684 - Фарина Володимир Іванович.  
 "СБЕРБАНК РОСІЇ" АТ м.Львів, вул. Городоцька, 147 індекс 79018  Для розрахунків в грн: 26258105078263  Фізична особа: Юрків Іванна Іванівна  АТ МФО 320627 ЄДРПОУ Банку 25959784 Інд. код. 2832218626