додому допомога Допомоги потребує Сергійко Ткачук із Тернополя

Допомоги потребує Сергійко Ткачук із Тернополя

1001

sergijko День Святого Миколая чимало дітей просить в Чудотворця солодощі, дорогі подарунки, телефони, комп’ютери. Не менше є й тих, хто просить здоров’я для себе та сім’ї. Одним з таких є 10-річний Сергійко Ткачук з Тернополя. Хлопчик не ходить з народження і в Святого Миколая просить допомогти йому стати на ноги. Нещодавно в Сергійка з’явилась надія на одужання, одна з російських клінік погодилася взятися за його лікування. Ціна мрії Сергійка – вісім тисяч доларів, в його сім’ї таких грошей немає, тому вся надія на небайдужих.

Сергійкові десять років, одразу після народження йому поставили діагноз: вроджена вада розвитку спинного і головного мозку. Хлопчик не відчуває нижню частину тіла. Позаду в Сергійка десятки курсів реабілітації, дві складні операції, лікування в клініках Києва, Харкова, Одеси, Львова. Проте, змін наразі немає. Попри всі труднощі Сергійко грає на скрипці, фортепіано, займається плаванням, чудово співає, бере участь у всіх шкільних заходах. У Святого Миколая хлопчик замість солодощів, телефону, комп’ютера просить здоров’я та можливості стати на ноги.

Сергійко Ткачук, не ходить з народження: ” – Моя мрія навчитись ходити і щоб я міг поїхати в ті місця, де я ще не був.

– Наприклад?

– Наприклад, в ту саму Росію, в Санк-Петербург.

– На лікування?

– Так!”

Зараз в Сергійка з’явилась надія на те, що його мрія здійсниться. Інститут нейрохірургії ім.Поленова в Санкт-Петербурзі погодився провести повне обстеження та зробити операцію, проте для цього потрібно вісім тисяч доларів, яких у сім’ї немає.

Пані Надія, бабуся Сергійка: “Потрошки, може з часом Бог нам допоможе. Надіємося, бо до цього часу нам ніхто так надії не давав, бо була спинно-мозкова грижа і після операції відказали ноги. Якщо б люди були добрі і змогли допомогти, то я б була дуже вдячна, бо зараз дуже багато таких дітей хворих, коли на них дивишся, то серце кров’ю обливається, але нічого вони наші ангели охоронці”.

Ще одна річ непокоїть Сергійка та його батьків – відсутність пандуса у будинку. З цим ми звернулися до міського голови Тернополя. Сергій Надал пообіцяв допомогти.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: “- Це є робота ЖЕКа, який обслуговує даний будинок і отримає відповідне доручення, я думаю, що встановлять цей пандус. Я не буду зараз встановлювати терміни, тому що погода на вулиці не літня, але доручення вони отримають сьогодні і в якомога короткий термін вони зроблять цей пандус.

– Тобто, Сергійкові обіцяєте посприяти?

– Так!”

Святий Миколай, — все своє життя присвятив Господеві, робив добрі вчинки. Кожному варто брати приклад з чудотворця, оглянутися: десь поряд є той, хто потребує допомоги. Ціна мрії Сергійка – вісім тисяч доларів.