додому духовність Допомоги на лікування потребує тернопільська родина Кулагіних

Допомоги на лікування потребує тернопільська родина Кулагіних

530

Допомоги на лікування потребує тернопільська родина Кулагіних. Мати – пані Олена – інвалід ІІІ групи, пережила повну втрату пам'яті. Її син – 33-річний Юрій – інвалід І групи, два роки тому втратив зір. Лікарі встановили діагноз – множинні пухлини головного мозку. Майже 10 років тому у родини згоріла квартира. В пожежі загинув молодший син пані Олени. Нині сім'я живе в цій квартирі без ремонту та гарячої води, чимало грошей потрібно і на лікування. Ці люди потребують нашої допомоги і поради.

Пані Олена переїхала з Росії до Тернополя з двома синами у 1986-му. Саме тут біда постукала у їхні двері. У 2003-му через коротке замикання їх квартира згоріла. У пожежі загинув молодший син пані Олени. До 20-річчя Іван не дожив півтора місяця.

Олена Кулагіна, тернополянка: "Сталась пожежа в нашій квартирі. Сусід йшов в другій ночі з роботи, відчув запах диму. Почав торкатись ручок, зрозумів, що це в нашій квартирі, викликав швидку, міліцію. Та було вже пізно. Іван лежав біля дверей. Коли відкрили двері, він вже задихнувся чадним газом. До дверей дійшов, а вийти вже не зміг".

Пані Олена – інвалід ІІІ групи. Ще до пожежі вона повністю втратила пам’ять і жила у батьків. Про смерть молодшого сина дізналась тільки через півроку. 5 років тому у старшого Юрія почались приступи епілепсії. Згодом почав втрачати зір.

Юрій Кулагін, син Олени Кулагіної: "Десь два тижні часу і повністю сліпий стаєш…Потім була перша операція. Після неї були силуети. Після другої операції навіть силуети пропали".

За допомогою рідних осилили дві поїздки до Києва. Лікарі поставили діагноз – множинні пухлини головного мозку.

Олена Кулагіна, тернополянка: "Одна пухлина в нього видалена справа, тут припухлість ще трохи є. Одна пухлина видалена з цієї сторони. Кістку черепну не змогли поставити на місце. Лікарі сказали, якби поставили – Юри в живих вже не було б. Пухлина, на жаль, продовжує рости".

Лікарі пропонують третю операцію, та чи перенесе її Юрій – не гарантують. Поки родина лікується самостійно, навіть народними методами. Сама ж пані Олена щодня приймає з десяток медикаментів. І від сина ні на крок не відходить. У згорілу квартиру повернулись за рік після пожежі. Спочатку оплатити комунальні послуги допомогла міська влада. Тепер справляються самі. Ремонту після пожежі ніхто не робив. Родичі допомогли поміняти вікна та вхідні двері. Все, що є,  також принесли знайомі та рідні. Вже 9 років у Кулагіних немає гарячої води, – газова колонка не працює. Потрібна і духовка, аби запікати сину необхіду йому нежирну їжу. Олена та Юрій Кулагіни зі сльозами на очах дякують усім, хто допомагає сім’ї у біді – небайдужим людям, які приносять, що можуть, лікарям, які поставили на ноги і допомогли оплатити лікування. І радіють, що мають одне одного та рідних.

Юрій Кулагін, син Олени Кулагіної: "В мене в першу чергу тітки і дядьки. Знаєте, навіть в тяжкий момент вони не повернулись до мене спиною. В той же момент, як це все почало відбуватись, вони одразу були поруч".

Інформація про те, як допомогти родині:

Рахунок для переказу грошей на лікування:
– номер банківської картки для грошових переказів – 4405885812271317;
– для безготівкових переказів – 29244825509100 в ПАТ “Приватбанк”, МФО 305299, ідентифікаційний код 2242102866 з приміткою: “На лікування Кулагіна Юрія”.

Телефон матері – пані Олени: (0352) 54-16-55.

Така родина – далеко не єдина, навіть у нашому місті. Варто лише оглянутись, можливо люди, які потребують допомоги, живуть біля вас.