Головна суспільство Допомогти військовикам на сході України закликає тернопільський підприємець Микола Булат

Допомогти військовикам на сході України закликає тернопільський підприємець Микола Булат

255

Допомогти військовикам на сході України закликає тернопільський підприємець, Микола Булат. На наступному тижні у зону АТО українським військовим планують відправити 10 бронежилетів, а також інші необхідні речі. Долучитися до цільової допомоги тим, хто сьогодні захищає Україну на передовій, просять усіх спроможних.

– Наші хлопці гинуть зараз кожний день, і ми не можемо чекати допомоги від держави, а все залежить тільки зараз від нас, особливо від тернополян, від підприємців, які мають змогу якісь долучити свої кошти для того, щоб ми могли закупити бронежилети, каски і от прохання від хлопців з АТО, навіть кросівки, – пояснює волонтер, актор театру і кіно, приватний підприємець Микола Булат.

Микола Булат каже, є людина, яка постійно відвозить необхідні речі українським військовикам у зоні АТО. У них і дізнаються про нагальні потреби.

– Це саме необхідне зараз. Ми вже висилали продукти. Зараз ми висилаємо бронежилети, каски і будемо збирати кросівки, тому, що дійсно хлопцям зараз дуже, найкраще в місті рухатися в кросівках ніж в берцах навіть, – говорить Микола Булат.

Найближча відправка матеріальної допомоги планується наступного тижня.

– Дуже швидко ми маєм, до понеділка-вівторка зібрати гроші, тому що є 10 бронежилетів уже, які прислані з Німеччини і ми маємо якусь суму оплатити. Це треба 16 тисяч, до понеділка треба 16 тисяч зібрати, – каже Микола Булат.

Аби не віддати свої гроші аферистам, охочим та спроможним допомогти армійцям на сході України слід шукати ось такі банери у торгівельних центрах Тернополя, каже Микола Булат. Поруч працюватимуть волонтери, які матимуть на руках спеціальні пов’язки. У цих людей можна й дізнатися, на що і куди буде направлена зібрана допомога.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here