Головна допомога Допомогти українському війську грошима та нічого при цьому не втратити пропонує Міністерство...

Допомогти українському війську грошима та нічого при цьому не втратити пропонує Міністерство фінансів України

342

Допомогти українському війську грошима та нічого при цьому не втратити пропонує сьогодні людям Міністерство фінансів України. Для цього вже випущено цінні папери, а саме Казначейські зобов’язання України “Військові”. Купуючи їх, люди уже сьогодні матеріально підтримають збройні сили, а через два роки придбані сертифікати зможуть обміняти назад на свої гроші і, крім цього, отримати відсотки.

Казначейські зобов’язання – це цінні папери, які випускає держава для цільового залучення грошей від населення. У випадку зобов’язань “Військових”, випущених у травні цього року, – вони спрямовані виключно на фінансування потреб армії. За дорученням мінфіну їх реалізує “Ощадбанк”. Сертифікати цих казначейських зобов’язань, номіналом у тисячу гривень, перебуватимуть у обігу 24 місяці та продаються в усіх відділеннях ощадного банку України. Купивши нині такий сертифікат, або кілька, через два роки придбане можна буде обміняти на гроші, окрім цього передбачено дохід у 7% річних. Виплата  відсотків – щопівроку за відривними купонами при сертифікаті. Така практика обігу казначейських зобов’язань не нова.

– Два роки тому були випущені валютні казначейські зобов’язання, які обслуговуються Ощадним банком, і от в даний період йде виплата дивідендів по цих казначейських зобов’язаннях . Жодної затримки з виплатою, жодної затримки при зверненні громадянина, який хоче достроково навіть повернути їх, немає. Ми кожен день готові прийняти ці казначейські зобов’язання, виплатити по них кошти відповідні номіналу цього зобов’язання, тому я не бачу абсолютно ніяких проблем з обслуговування чи виплатою, чи це дивідендів, чи це вже повної вартості казначейських зобов’язання, хто повертає його до Ощадного банку, – пояснює начальник Тернопільського обласного управління Ощадбанку Ярослав Соляр.

Відтак, придбавши сьогодні казначейські зобов’язання “Військові”, ви по суті, не втрачаючи грошей і не ризикуючи ними, зможете напряму допомогти Українській армії, запевняє Ярослав Соляр.

– Ми продаємо і ми їх викупляємо, незалежно від кінцевого терміну обігу цих казначейських зобов’язань. Людина має можливість, якщо виникла нагальна потреба в коштах, чи хтось захворів Боже борони, або ще якісь інші потреби, прийти в відділення Ощадного банку. Це казначейські зобов’язання не іменні, вони на пред’явника, тобто людина, придбавши ці казначейські зобов’язання, може передати дітям чи внукам, чи кому іншому, і люба людина, прийшовши в відділення Ощадного банку з тим казначейським зобов’язанням, до каси, повертає, ми викупляємо без будь-яких обмежень, – говорить начальник Тернопільського обласного управління Ощадбанку Ярослав Соляр.

По закінченні оббігу цінних паперів, спрямованих на підтримку війська, а це травень 2016 року, люди матимуть ще рік часу аби обміняти сертифікати на свої гроші.

– Хто не хоче кормити чужу армію, мусить утримувати власну армію, тому закликаємо всіх громадян Тернопільщини активно долучитись до цієї акції, підтримати нашу українську армію придбавши ці казначейські зобов’язання у відділеннях ощадного банку, – каже Ярослав Соляр.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here