додому суспільство Допомогти розкласти подарунки просить”Фабрика св. Миколая” у церкві св. Йосафата на вул....

Допомогти розкласти подарунки просить”Фабрика св. Миколая” у церкві св. Йосафата на вул. Лучаківського, 5а

621

У Тернополі триває благодійна акція "Миколай про тебе не забуде". Органузовуюють її вже увосьме і цьогоріч подарунки отримають півтори тисячі дітей. Волонтери завітають до них додому, а також у лікарні і вручать подарунки. Організатори попередньо складають списки дітей, консультуючись із лікарями, вчителями та міліціонерами. Стати помічниками Миколая закликають і тернополян. Для цього потрібно завітати на Фабрику Святого Миколая, що знаходиться у церкві Святого Йосафата на вулиці Лучаківського, 5А у Тернополі. Сюди можна приносити подарунки для дітей, а також допомога потрібна при фасуванні. У рамках акції у Тернополі вже запрацювали також "Веселі майстерні з Миколаєм".

"Веселі майстерні з Миколаєм" – це безкоштовні заняття для дітей різного віку. Цьгоріч такі заняття організували при п'яти парафіях Тернополя: у Катедрі, у церкві Святого Йосафата, у церкві Святої Софії, у церкві Миколая Літнього та храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Заняття будуть проводити до понеділка, 17 грудня, щодня, окрім вихідних,і з 16 до 18 години.

Мар'яна Кузик, волонтер "Веселої майстерні з Миколаєм": "Вони з надзвичайним задоволенням приходять, не хочуть йти. Кажуть, ми хочемо ще, довше. І вони кажуть: "Обов'язково прийдемо!". І це дуже приємно, що ти бачиш результат і віддачу того, що ти робиш.

Кожне заняття діти починають з молитви. Вони просять у Святого Миколая не лише подарунків, а миру, здоров'я та щастя для своєї сім'ї. Дітвора запевняє: чемними були увесь рік, тож і на подарунки розраховують.

Яринка, учениця "Веселої майстерні з Миколаєм": "Щоб він мені приніс шапку, ляльку моксі і таку собачку іграшкову".

Андрій, учень "Веселої майстерні з Миколаєм": "Я написав листа і поставив його на холодильник".

Діма, учень "Веселої майстерні з Миколаєм": "Я цього року був чемний. Я на Миколая заказав книжки і гірлянду на ялинку".

Денис, учень "Веселої майстерні з Миколаєм": "Я себе добре поводив протягом року. І я очікую від Миколая, щоб він мені не приніс різку, а він мені щось таке добре приніс і щоб було щастя в моїй хаті".

У майстерню зі Святим Миколаєм діти приходять із задоволенням. Тут їм розповідають про земне життя святого, чудеса Миколая, а також учні вчать молитви, пісні, віршики та грають ігри. Організатори майстерень кажуть: такі заняття допомагають дітям перейнятися святковим духом і зрозуміти значення цього свята.

Мар'яна Кузик, волонтер "Веселої майстерні з Миколаєм": "Ми маємо можливість доброту поширювати самі, показувати, що дійсно свята різдвяні, Миколая – це можливість дарувати доброту іншим і якраз ці свята показують, що ця любов між людьми є і вона існує. Не тільки є насильство і якась агресія, а є доброта, милосердя, які ми демонструємо нашим проектом".