додому допомога Допомога потрібна трирічному Максимкові з Тернополя

Допомога потрібна трирічному Максимкові з Тернополя

589

Допомога потрібна 3-річному Максимкові з Тернополя. В хлопчика була злоякісна епілепсія на фоні вродженої патології правої півкулі головного мозку. У Німеччині йому зробили операцію. Максимко почав одужувати і може стати повноцінним. Зараз хлопчик потребує дороговартісної реабілітації.

Максимко народився недоношеним, не рухав рукою і голівку тримав на один бік. Лікарі запевняли батьків: це нормально для таких дітей. Далі після щеплення та бронхіту, в Максимка почалися судоми. Дім сім’ї Гумен перетворився на мініреанімацію, медики постійно перебували біля хлопчика і рятували його, бо приступи епілепсії були цілодобовими.

– На той час Максимко був у важкому стані, його повністю відкинуло в розвитку. Ми відправили запити в 14 вузькоспеціалізованих клінік світу. Нам прийшло 13 відмов тільки одна клініка погодилась нас взяти. Ми пройшли обслідування післяорпераційне, проведена була цієї осені операція. Вона була складна по розсічуванню однієї частини головного мозку від іншої, здорової від хворої. Але завдяки їй, Максимка більше не мучать приступи. Він мав цілодобові страшні приступи, – розповідає мама Максимка Оля Гумен.

Те, що після такої складної операції Максимко ходить, його мама називає чудом. Є дуже мало дітей в світі, які після такого стали на ноги. Лікарі кажуть, Максимко може стати повноцінним. Для цього необхідна дороговартісна реабілітація в Німеччині. Ольга Гумен просить допомоги в небайдужих.

– Тут навіть 10 гривень грають роль. Разом, коли зібрати виходять дуже великі суми. Бажаю кожній мамі вірити в свою дитину, незважаючи на різні прогнози, діагностику і так далі. Бо материнське серце завжди підказує правильний шлях, має мама особливий звязок з дитиною, тому я бажаю не втрачати ніколи віри, надії в свою дитину, в її успіх, – каже мама хлопчика.

Більше про Максимка, про значення молитви в житті людини, як навчити молитися дітей дивіться у випуску програми “Духовні роздуми” в неділю, 16 березня об 11.40.