Головна допомога Допомога потрібна 16-річному Олексію Литвину з Тернополя

Допомога потрібна 16-річному Олексію Литвину з Тернополя

569

Допомога потрібна 16-річному Олексію Литвину з Тернополя. Три тижні тому в хлопчика виявили – рефрактерну анемію з надлишками бластів та паличками Ауера. Олексію терміново потрібна пересадка кісткового мозку. Операція коштує від 50 до 80 тисяч доларів.

Хворобу в 16-річного тернополянина Олексія Литвина виявили випадково. В хлопчика було незначне викривлення хребта, відтак його госпіталізували в ортопедію. Там при обстеженні поставили діагноз. В Олексія – рефрактерна анемія з надлишками бластів та паличками Ауера. Діагноз підтвердили в клініках Львова та Києва.  Виховує Олексія бабуся, його мама три року померла від онкологічної хвороби, а тата позбавили батьківських прав. Хлопчику потрібна пересадка кісткового мозку. Робити її треба терміново, бо хвороба прогресує.

– Робили ми пробу на старшого брата і на його тата, ми його знайшли, бо він позбавлений батьківських прав, правда тато приїхав, Але лікарі зробили пробу і вони не підійшли на донорство. Якби підійшли рідні, ми б мали свого донора і можна було б робити в Києві операцію, може було б навіть дешевше, ну не знаю чи дешевше, але хоча б не треба було б їхати закордон. В Україні ще й немає бази донорів і ми не знаємо, хто йому може підійти треба їхати за кордон, – розповідає Любов Литвин, яка виховує Олексійка.

Операція коштує від 50 до 80 тисяч доларів. Таких грошей у сім’ї немає. Лікарі  кажуть, що в Олексія є великі шанси на одужання, бо звернулися за допомогою до медиків вчасно. Бабуся хлопчика дякує усім небайдужим, хто вже відгукнувся і просить допомогти. Жінка уже готує документи, аби везти Олексія на лікування в Італію.

– Я плачу, я не можу стриматися, що чужі люди так допомогають і відзиваються. Я всім їм дуже вдячна, бо якби не люди, то я б нічого не могла зробити сама. Що я за ту допомогу і з тієї пенсії могла б щось зробити. Я надіюся, що підтримка буде і я поїду. Я вже з тим що маю їду, я не чекаю. Так багато людей дзвонять підтримують мене, щоб я вірила в те, що він одужає і прошу надалі, не встидаюся того, що прошу, хто зможе хай допоможе, – каже Любов Литвин.

Більше про Олексія Литвина дивіться в програмі “Духовні роздуми” в неділю об 11:40.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here