Головна допомога Допомогти потребуючим дітям шкільним приладдям просять тернополян

Допомогти потребуючим дітям шкільним приладдям просять тернополян

397

vlcsnap-2014-08-22-18h35m05s137Більше ста пакунків із зошитами, пеналами, обкладинками для підручників, простими та кольоровими олівцями, фломастерами та іншим необхідним шкільним приладдям отримають сироти, діти позбавлені батьківського піклування,  з багатодітних та малозабезпечених сімей. Традиційно на початку навчального року в Тернопільському благодійному фонді “Карітас” відбудеться акція “Шкільний портфелик”. Цього року чимало благодійників допомогають українській армії, ресурси вичерпуються, тому долучитися до акції просять тернополяни. Шкільне приладдя можна приносити в благодійний фонд “Карітас” до 27 серпня.

Акцію “Шкільний портфелик” Тернопільський благодійний фонд “Карітас” організовує щороку. Цьогоріч пакунки з шкільним приладдям отримає менше дітей, бо чимало благодійників спрямували свою допомогу українській армії. Відтак, в Карітасі просять долучатися до акції тернополян.

– 27 серпня о 12 годині в Карітасі пройде щорічна акція під назвою Шкільний портфелик. За статистикою минулих років ми могли зорганізувати більш розширенішу акцію і допомогти 250-300 дітям. Цього року з огляду на події в країні, акцію “Шкільний портфелик” нам довелося скоротити, каже генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” Андрій Марчак.

Цього року допомогу отримає близько ста дітей, каже отець Андрій Марчук. В Карітасі дякують усім благодійникам, які долучилися до акції “Шкільний портфелик” та інших . А щоб більше дітей отримали шкільне приладдя до акції просять приєднуватися і тернополян.

– Тому є прохання напередодні акції, яка пройде 27 серпня о 12 годині, щоб хто є спроможний, щоб долучилися. Шкільне приладдя, зошити та інше можна приносити на вулицю Замонастирська,1 Тернопільський благодійний фонд “Карітас.

Мета акції “Шкільний портфелик” – не лише допомогти матеріально потребуючим дітям, а й показати, що оточуючі люди дбають і опікуються ними, завжди готові їх підтримати.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here