додому Новини “Домобудівник” не захоплювали рейдери, працювала виконавча служба, – Ольга Іваноньків

“Домобудівник” не захоплювали рейдери, працювала виконавча служба, – Ольга Іваноньків

627

vlcsnap-2015-12-11-18h55m31s836Протест працівників “Домобудівника”, які у четвер, 10 грудня, перекрили дорогу на вулиці Злуки, прокоментувала виконавчий директор підприємства Ольга Іваноньків. Протестувальники говорили, що останньою краплею, яка змусила їх перейти до більш радикальних дій, стало рейдерське захоплення приміщень підприємства, вилучення їх особових справ та документів за останні 15 років. Ольга Іваноньків запевняє: все що сталось – у межах закону. “Домобудівник” має борги, тож представники виконавчої служби мали описати майно, на що мали відповідну постанову. Люди, які вийшли на протест, говорить Ольга Іваноньків – лише мала частина працівників та вкладників товариства, які не погоджуються із змінами на підприємстві та його реорганізацією попри численні спроби налагодити із ними діалог.

– Людям не було чого виходити на протест, тому що все відбувається в рамках закону. Виконавча служба мала постанову на те, щоб пройти й провести опис майна на території. Вони діяли згідно цієї постанови. вони представилиь, хто вони і сказали свої наміри, чому прийшли. Але людям чомусь це не сподобалось. вони вирішили, що це рейдерське захоплення, хоча ці люди – державні службовці, які виконують свою роботу і діють в рамках закону, – розповіла виконавчий директор ТОВ “Домобудівник” Ольга Іваноньків.

Ольга Іваноньків запевняє, що жодним чином реорганізаційні зміни на підприємстві “Домобудівник” не стосуються його продажу чи звільнення працівників та говорить, що і далі спробують порозумітись із людьми.