додому Новини Домашній майстер у Тернополі – швидке вирішення будь-яких проблем

Домашній майстер у Тернополі – швидке вирішення будь-яких проблем

922

Одним із популярних сервісів є послуга майстра на годину, коли потрібно виконати дрібні побутові роботи. Небагато чоловіків своїми руками можуть виконати те чи інше завдання, адже потрібен досвід, професіоналізм та в деяких випадках спеціальні інструменти та обладнання. Компанія «Домова служба» пропонує на вибір різних майстрів, які впораються з поставленим завданням.

Виклик майстрів доступний за допомогою телефону або в режимі онлайн. Попередньо диспетчер фіксує проблему, майстер фактично надає послугу та контролер виконує її оцінку. За адресою https://domslugba.com/ua/ternopil/services.html додатково можна ознайомитись із набором послуг та умовами співробітництва. Коли йдеться про поломку буде надано швидку та ефективну допомогу.

Послуги, що пропонуються

Пропоновані рішення сформовані за групами, тому завжди є можливість замовити послуги:

  • сантехніка;
  • електрика;
  • столяра;
  • вантажника;
  • прибиральниці і т. д.

Також пропонуються послуги з ремонту побутової техніки, реставрації м’яких меблів, аварійного відкриття замків тощо. Виклик майстра є дієвим інструментом вирішення проблеми. В екстрених випадках можна розраховувати на швидкий приїзд фахівця. Завжди знайдеться відповідний майстер чи бригада майстрів.

Вартість послуг

Ціна визначається конкретним переліком послуг та під час оформлення замовлення завжди потрібно орієнтуватися на основний прайс. Деякі види послуг можуть доповнювати один одного, а іноді потрібно замовляти їх разом, наприклад послуги вантажників і одночасно з тим монтаж сантехніки, якщо вона ще не куплена і не піднята на поверх. 

Деякі види послуг можуть бути надані в екстреному порядку, причому вони можуть не вписуватися в прайс. Кожен випадок індивідуальний. За співпраці на постійній основі можна підписати договір та проводити безготівковий розрахунок.

Переваги компанії «Домова служба»

Оперативність у обробці будь-якого звернення – один з головних плюсів. За 30 секунд після оформлення заявки клієнт отримує дзвінок від менеджера для уточнення додаткової інформації. Зручний інтерфейс сайту дозволяє легко адаптуватися в процесі оформлення замовлення. Також можна прочитати відгуки та вивчити порядок співробітництва.

Кожне замовлення індивідуально супроводжується, і за потреби вносяться корективи. Постійні клієнти або клієнти з групою замовлень можуть за один раз розраховувати на додаткові знижки. Контроль якості послуг дозволить у майбутньому підвищити ефективність та якість послуг.