додому суспільство Доки батьки-бухгалтери на семінарі, їх діти – із Дідом Морозом

Доки батьки-бухгалтери на семінарі, їх діти – із Дідом Морозом

529

Всеукраїнська новорічна акція "Отримайте подарунок для вашої дитини" напередодні Миколая стартувала в Україні і триватиме до 14 січня. Організувала її видавнича компанія "Баланс-Клуб". Діти бухгалтерів, які відвідують семінари "Баланс-Клубу", а також є передплатниками видань, отримують новорічні подарунки. Напередодні Нового року для бухгалтерів Тернополя "Баланс-Клуб" організував святковий семінар, а для їх дітей – новорічне свято з Дідом Морозом, Снігуркою і подарунками.

Професія бухгалтера цікава і складна водночас, переконували учасники семінару, який вже вдванадцяте цього року організувала видавнича компанія "Баланс-Клуб". Законодавство, що стосується роботи бухгалтерів, змінюється чи не кожного дня і про ці зміни потрібно знати обов'язково, адже від цього залежить дуже багато.

– Це життя колективу, всього колективу, треба думати за людей, як їм дати зарплату, своєчасно зарплату дати, треба весь час думати за перевірки, переживати за перевірки. Перевірки дуже часто в нас проходять – податкова, КРУ і вищестояча організація, нема такого року, де б не було перевірки, – розповідає головний бухгалтер Тернопільської філії Українського державного центру радіочастот Андрій Пинило.

Андрій Пинило бухгалтером працює з 1974 року. Намагається відвідувати усі семінари, які видавнича компанія "Баланс-Клуб" проводить 12 разів на рік. Окрім того, товариство видає спеціалізовані бухгалтерські видання: "Баланс", "Баланс-Бюджет", "Баланс-Агро" та "Бібліотека-Баланс". Окрім семінарів, видавнича компанія "Баланс-Клуб" проводить і різноманітні акції.

– Так, була в нас акція до святкування Дня бухгалтера, сьогодні в нас акція "Подаруй дитині подарунок". Батьки отримають консультації на семінарі, а діти будуть займатися з Дідом Морозом і отримають подарунки від Діда Мороза. Такі акції в нас проходять по всій Україні, це в 25 регіонах нашої України, – каже керівник видавничої компанії "Баланс-Клуб" Ганна Чабан.

У Тернополі подарунки від Діда Мороза та Снігурки діти отримали 25 грудня на святковому семінарі від "Баланс-Клубу".