додому Новини Додатковий відбір вступників у виші військового профілю проведуть з 1 серпня

Додатковий відбір вступників у виші військового профілю проведуть з 1 серпня

567

vlcsnap-2016-07-27-18h00m52s304Додатковий відбір вступників у виші військового профілю проведуть з 1 серпня, повідомили в обласному військкоматі. Наразі вступна кампанія добігає кінця, проте завдяки додатковим відборам більшість абітурієнтів матимуть можливість навчатися у цих закладах. Навчання – безкоштовне.

– На сьогоднішній день ви знаєте, що вступна кампанія доходить до кінця, в тому числі і в цивільних навчальних закладах. Рішенням міністерства оборони, я думаю, що найближчим часом воно буде доведене. Буде проведений додатковий відбір кандидатів у вищі навчальні заклади. Тому всіх батьків, які бажають, щоб їх діти вчилися і отримували безкоштовну вищу освіту, будь ласка, запрошуємо в наші вищі навчальні заклади, – розказує військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.

Додатковий відбір на навчання цьогоріч проведуть, орієнтовно, з 1 серпня. Наразі на це погодились чотири заклади: Академія сухопутних військ у Львові, університет повітряних сил Харкова, військовий інститут імені Корольова у Житомирі та військова академія Одеси. Вони погодились на другий тур відбору. У військкоматі зазначають, у цих вишах – великий вибір спеціальностей, тож охочі матимуть можливість вибору. Щодо інших вищих військових закладів, ситуація ще вирішується.

– По іншим навчальним закладам, які ми попередньо наголошували, це кафедра військової підготовки національно технічного університету нафти та газу, вирішує це питання, але мені чітко відповіді не надали. Військовий інститут телекомунікації та інформатизації міста Київ, факультет військової підготовки національно-політехнічного університету Харківський політехнічний інститут, Національний університет імені Шевченка за військовими спеціальностями, які ми додавали. Це і фінанси, і журналістика і правознавство, якщо вони зараз оголосять додатковий тур відбору, – каже Володимир Катинський.