додому благоустрій Додаткові гроші на ремонти доріг виділили із міськбюджету рішеннями виконавчого комітету

Додаткові гроші на ремонти доріг виділили із міськбюджету рішеннями виконавчого комітету

446

Додаткові гроші на ремонти доріг виділили із міськбюджету рішеннями виконавчого комітету. Зокрема, аби закінчити ремонт вулиці Спортивної виділили 172 тисячі гривень, для облаштування вулиці Симоненка дорожніми знаками та лежачими поліцейськими – 260тисяч гривень. Також до кінця року полагодять міжбудинкові проїзди.

Аби закінчити ремонт вулиці Спортивної, рішенням виконавчого комітету виділили 172 тисячі гривень, ще 260 тисяч гривень  – для облаштування на вулиці Симоненка дорожніх знаків та лежачих поліцейських. Ще цього року капітально відремонтують міжбудинкові проїзди та житловий фонд міста. На це з міського бюджету виділили майже 2,5 мільйьони гривень.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Це міждворові проїзди вулиці вулиці 15 Квітня 37-39, заїзд між вулицями Куліша і 15 Квітня. Також встановлення світлофорного об"єкта на перехресті вулиці Руської та вулиці Танцорова. Додаткові кошти, щоб завершити ремонт вулиці Спортивної, також на встановлення додаткових дорожніх знаків і обмежувачів швидкості на вулиці Симоненка".

Також прийняли рішення до 30 листопада демонтувати три об'єкти незаконної торгівлі на вулиці Шептицького. Крім того дали дозвіл кільком тернопільським сім'ям взяти участь у будівництві здешевленого житла.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Також сьогодні прийняли рішення по 5 тернополянах, сім'ях, які стоять на квартирному обліку про дозвіл на їх участь у будівництві здешевленого житла. Це житло, яке пропонує міська рада по здешевленій вартості,  і сьогодні 5 тернополян отримали дозвіл виконавчого комітету на житло по здешевленій вартості".

До Міжнародного дня інвалідів 3 грудня з міського бюджету також виділили додаткові гроші. Проект рішення був запропонований на основі звернень громадських організацій інвалідів, а також окремих тернополян.