додому благоустрій Додаткові автобуси на новорічні та різдвяні свята будуть і в Тернополі

Додаткові автобуси на новорічні та різдвяні свята будуть і в Тернополі

629

Додаткові автобуси на новорічні та різдвяні свята будуть і на автовокзалі "Тернопіль". Аби уникнути ажіотажу та черг біля квиткових кас, там радять купити квитки заздалегідь. Вже зараз можна купити квитки на 29, 30 і 31 грудня.

Квитки на автобуси на автовокзалі "Тернопіль" можна придбати в усіх касах на будь-який напрямок. Працює також цілодобова каса. Тож Працівники автовокзалу обіцяють, проблем з квитками не буде.

– Ажіотажу такого немає. У будь-який момент можна придбати квиток. Автобусами ми забезпечуємо. Передбачаємо, що йдуть свята, і додаткові резервіні автобуси ми забезпечимо, щоб пасажирів доставити у кінцевий населений пункт, – розповідає диспетчер автовокзалу "Тернопіль" Ірина Шпетко.

На автовокзалі Тернополя розповідають: найпопулярніший напрям поїздок напередодні свят – Івано-Франківськ. Перед Святим вечором тернополяни їдуть переважно у села в межах області. Найбільшого напливу пасажирів на автовокзалі очікують наприкінці грудня, коли додому на зимові канікули їхатимуть студенти. На автовокзалі кажуть, попередньо куплений квиток допоможе уникнути зайвого ажіотажу. Для пасажирів така послуга безкоштовна.

– У нас за попередній продаж квитків оплата не береться. І за два тижні наперед ви можете придбати собі квиток у будь-який напрямок, – каже Ірина Шпетко.