Головна суспільство Добровольців-контрактників закликають вступати у батальйон територіальної оборони

Добровольців-контрактників закликають вступати у батальйон територіальної оборони

252

У Тернополі закликають добровольців-контрактників вступати у батальйон територіальної оборони. Конкретне призначення батальйону визначать згодом. Поки що мова йде про захист важливих об'єктів на території Тернопільщини. Формує батальйон територіальної оборони військовий комісаріат, а дислокуватиметься він на території колишньої артбригади, що на вулиці Дубовецькій у Тернополі.

430 добровольців до кінця  травня мають набрати до батальйону територіальної оборони. Відбір охочих тільки почався та проводиться на контрактній основі. Контракт укладатимуть на термін від 3 до 5 років. Серед добровольців можуть бути не обов'язково військовослужбовці. Однак для офіцерів обов'язкова військова освіта, для сержантів – бажано колишні військові, у рядові можуть йти навіть ті, хто не служив в армії.

– Матеріальне забезпечення буде здійснюватись технікою, зброєю з міністерства оборони, іншими матеріальними засобами, тобто речовим майном. За погодженням і допомогою голови ОДА і громадських організацій так само буде забезпечуватися речовим майном, продовольство буде з фондів Міністрества оборони, – розповів тимчасово в.о. військового комісара в Тернопільській області Володимир Катинський.

Головне завдання батальйону – охорона, захист та порядок на Тернопільщині. Заробітна плата передбачена: для солдат – від 2,5 до 3 тисяч гривень, сержантів від 3 до 3,5 тисяч, молодших офіцерів від 3500 до 4200, старших офіцерів приблизно від 4 тисяч гривень, командир батальйону отримуватиме 5200 гривень. Наразі у Тернополі в обласному управлінні міліції вже формують батальйон спеціального призначення.

– Аналогічний батальйон вже формується на базі МВС в Тернополі, тому тут альтернатива йде в тому, що в нас є база, де буде формуватись батальйон. Є навчальні засоби, є навчальні поля, де будуть здійснюватись відповідна підготовка цього батальйону, є місце для харчування військовослужбовців цього батальйону, є фірма, яка готова харчувати військових. От такі переваги, єдине в чому ми програємо, це грошове забезпечення трошки менше, ніж в батальйона спецпризначення при ВМС, – каже Володимир Катинський.

Такі батальйони контрактників формуватимуть у всіх областях України.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here