додому культура “Добровольці Божої чоти” показуватимуть у Тернополі до кінця лютого

“Добровольці Божої чоти” показуватимуть у Тернополі до кінця лютого

384

gatyloУ Тернополі фільм про події в Донецькому аеропорту та селищі Піски “Добровольці Божої чоти” викликав аншлаг. Охочих його подивитися так багато, що покази фільму вирішили продовжити. Для тернополян стрічку показивуватимуть щодня до кінця місяця о 18 годині у кінопалаці імені Івана Франка. У день прем’єри фільму до нас приїхали його герої кіборги з Тернополя. Їхня головна настанова землякам: віри втрачати не можна, перемога за нами.

– Колись покійний вчитель, Василь Петрович Іванишин, а я вважаю цю людину особистим вчителем, то він сказав фразу, яка мені особисто допомагає у цій війні: “Якщо Бог придумав бандерівців, то він про них подбає”, – каже  кіборг з Тернополя Валерій Чоботар (“Гатило”.)

“Українці довели, що можуть самомобілізовуватися і на майдані, і на війні: в добровольчі корпуси та як волонтери”, – кажуть тернопільські кіборги. Нам запалу втрачати не можна, за нас вирішувати ніхто не буде, наголошують воїни. В єдності сила і українцям треба перестати боятися.

– Я не маю ніякого бажання воювати особисто. Мені не подобається війна. Там немає для мене нічого приємного і доброго. Але я не можу не воювати. Нам кажуть: “Повертайтеся живими”. Люди, якщо ми програємо цю війну, то нам не буде тут життя. Ми не зможемо жити. Я не уявляю, як жити у цій країні програвши і куди повертатися. Тому ми завжди говоримо: не бажайте нам повертатися живими. Давайте краще переможемо, бо ми можемо перемогти, – каже “Гатило”.

Якщо ми відстоємо свою землю, то будемо по-справжньому її цінувати, вважають тернопільській кіборги. Попереду ще багато важливих завдань.