додому Новини До зведеного бюджету від платників податків Тернополя та приміського району надійшло майже...

До зведеного бюджету від платників податків Тернополя та приміського району надійшло майже 900 млн. грн.

724

За 10 місяців цього року надходження в Тернопільську об'єднану Державну податкову інспекцію зросли. За цей час до зведеного бюджету від платників податків Тернополя і Тернопільського району надійшло майже 900 мільйонів гривень платежів. Це на 203 мільйони гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Як вдалось досягти таких результатів, розповів на прес-конференції начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ Петро Якимчук.

– Казна міста Тернополя поповнилась майже на 365 мільйонів гривень, а це на 48 мільйонів більше попереднього періоду минулого року. І місцевий бюджет Тернопільського району отримав 56,2 мільйона гривень, це також, порівнюючи з попереднім періодом, більше ніж минулоріч, – розповів начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ Петро Якимчук.
 
Значна частка надходжень до місцевої скарбниці – платежі з податку на доходи фізичних осіб. Також надходження збільшились і внаслідок виведення зарплати з тіні і її  підвищення. В результаті до бюджету додатково надійшло більш ніж 580 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.
 
– Якщо порівняти з минулим роком, кількість підприємств, які виплачували заробітну плату нижче встановленого середнього рівня мінімальної заробітної плати, то в цьому році фактично таких підприємств склало 664. Якщо порівняти з минулим роком, це 725 підприємств було, тобто є зменшення. Воно, на жаль, незначне, але ми в цьому напрямку працюємо, – каже Петро Якимчук.
 
Суттєво поповнили місцеву скарбницю  суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування. Станом на 1 листопада минулого року на єдиному податку перебувало майже 8 тисяч підприємців, зараз їх близько 10 тисяч.
 
TV-4