додому суспільство До загальноміського страйку у Тернополі сьогодні долучились перевізники

До загальноміського страйку у Тернополі сьогодні долучились перевізники

509

Підтримка на колесах. До загальноміського страйку у Тернополі сьогодні долучились перевізники. По кілька міських автобусів з різних рейсів замість звичного маршруту проїхалися вулицями Тернополя, сигналячи. Ще кілька зупинились біля облдержадміністрації. Водії кажуть, робочим часом, а значить і заробітком, пожертвували добровільно.

Зазвичай через ці вулиці маршрути громадського транспорту не пролягають. Але не сьогодні. Кілька тернопільських маршруток, щоправда без пасажирів, влаштували гучний автопробіг містом (сигнали). Ще кілька зупинились біля облдержадміністрації. Водії запевняють: роблять це добровільно.

Іван, водій маршрутки: " – Підтримуємо тернополян.

– Ви долучилися до загальноміського страйку?

– Так…

-Тобто навіть попри те, що ви зараз не заробляєте, ви готові стояти?

– Так".

З кожного маршруту – по кілька автомобілів. Страйк і водії, і перевізники підтримують, але розуміють, що припинити роботу можуть не всі їх колеги.

Іван, водій маршрутки: "Через одну машину поз'їжджали з кожного маршруту, щоб люди мали як добратися і водночас щоб підтримати тернополян".

Автопробіг маршруток незручностей тернополянам не створює, запевняє і міське керівництво. Попри загальноміський страйк, життєдіяльність міста забезпечують.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Громадський транспорт функціонуватиме в звичному режимі. Я не виключаю, що можливо власники автобусів захочуть також свій протест виразити. Це їх громадянське право, яким вони можуть скористатися".