додому Головні До Тернополя привезли Вифлеємський вогонь миру

До Тернополя привезли Вифлеємський вогонь миру

418
Символ добра і підтримки одне одного у складні часи. Вифлеємський вогонь миру привезли до Тернополя пластуни. Щороку скаути беруть участь у церемонії передачі символічного полум’я, запаленого на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі. Далі вогонь помандрує по всіх куточках нашого краю: до церков, лікарень, сиротинців. Пластуни кажуть, Вифлеємський вогонь миру є нагадуванням про підтримку тих, хто не може цьогоріч святкувати Різдво вдома.
Попри війну зберігають традицію, яка єднає мільйони. Пластуни привезли до Тернополя Вифлеємський вогонь миру.

Ярина Забчук, координаторка акції, коментує: “Ми перебрали вогонь у Києві, від київських пластунів. Від Тернополя їздили голова Тернопільського пласту та голова пласту у Тернопільській області. І вони перебрали цей вогонь, який сьогодні привезли у Тернопіль. Сьогодні відудеться його офіційна передача у нашу домівку”.

Передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь – започаткували в Австрії, але завдяки пластунам вона прийшла і в Україну. Понад 20 років скаути з одного осередку до іншого поширюють символічне полум’я, яке запалили у Вифлеємі. Кажуть цьогоріч цей вогонь є нагадуванням не лише про добрі справи, а й підтримку тих, хто не може святкувати Різдво вдома.

Вифлеємський вогонь далі помандрує по всіх куточках нашого краю: до церков, навчальних закладів, лікарень, сиротинців. Акція триватиме до 24 грудня.