додому духовність До Тернополя приїжде Блаженніший Любомир Гузар

До Тернополя приїжде Блаженніший Любомир Гузар

399

До Тернополя приїжде Блаженніший Любомир Гузар. Головна подія візиту – зустріч зі студентською молоддю міста, яка відбудеться 22 листопада у четвер, в актовому залі Тернопільського національного економічного університету. Захід, який організовує Товариство українських студентів-католиків "Обнова" спільно з управлінням Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, присвячений 120-й річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого та з нагоди 15-ліття Тернопільського товариства "Обнова".

Екс-глава Української Греко-Католицької церкви Любомир Гузар залишив керуючу посаду за власним проханням у 2011 році, коли йому виповнилось 75. Проте і досі, попри проблеми зі здоров'ям, Блаженніший веде активний спосіб життя, коментує події, дає поради, бере участь у Богослужіннях і зустрічається з молоддю.
 
– Живе свідчення його як особи і як мужа молитви для нас є необхідним. Сучасна молодь в багатьох випадках є розгубленою, розбита і, насамперед, вона не має надії. Дивлячись на корумповане суспільство, на ті біди, переживаємо за  соціальну справедливість, бо сучасна людина не бачить майбутнього, – розповів духівник товариства "Обнова" Іван Січкарик.
 
Зустріч у Тернополі проходитиме у формі запитань-відповідей. Головні теми обговорення –  проблеми гідності людини у сучасному суспільстві, життя та діяльність Патріарха Йосифа Сліпого як приклад того, що людиною можна залишитись за будь-яких обставин.
 
– Митрополит Андрей Шептицький і патріарх Йосиф Сліпий, тоді отець доктор Йосиф Сліпий Богословської академії у Львові, вони були ініціаторами заснування товариства "Обнова" у Львові в 1930 році. І власне від назви праці Йосифа Сліпого походить назва нашого товариства, – каже референт зовнішніх зв’язків Товариства українських студентів-католиків „Обнова” Софія Кернична.
 
 На зустріч, яка відбудеться 22 листопада у четвер, в актовому залі Тернопільського національного економічного університету о 15:00 запрошують усіх охочих.
 
TV-4