![vlcsnap-2017-03-14-18h26m56s442](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2017/03/vlcsnap-2017-03-14-18h26m56s442.jpg)
Побувати за лаштунками телекомпанії TV-4 змогли студенти-журналісти першого курсу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Прийшли, щоб дізнатися секрети процесу створення телепрограм.
Зі студентами поспілкувались журналісти телеканалу. Зокрема своїм досвідом поділилась і генеральний директор телекомпанії Юлія Винокур. Організували екскурсію викладачі кафедри журналістики.