додому Новини До телекомпанії TV-4 завітали колеги зі Сходу, аби тут знайти собі нових...

До телекомпанії TV-4 завітали колеги зі Сходу, аби тут знайти собі нових героїв для програм

473

vlcsnap-2016-05-23-18h48m04s750До телекомпанії TV-4 завітали колеги зі Сходу. Тепер вони мешкають у Києві і працюють над інтернет-виданням “Переселенець”. Журналісти пишуть про життя внутрішньо переселених осіб. Сьогодні завітали до Тернополя, аби тут знайти собі нових героїв для програм, побачити місто та обмінятися досвідом із колегами.

Знімальна група із Києва у складі трьох осіб: журналіста, оператора та моушен-дизайнера завітали до Тернополя. Донедавна вони жили у місті Красний Луч Луганської області, а потім змушені були покинути домівки і переїхати до столиці. Отримали роботу в інтернет-виданні “Переселенець”.

– Ми частиною колективу з тієї території переїхали у Київ і продовжуємо разом працювати, – розповідає оператор інтернет-каналу “Переселенець” Дмитро Коробков.

– У Тернопіль ми приїхали побачити місто, поспілкуватися з людьми, знайти собі героїв для програм. У нас є програма “Право на успіх”- це програма про переселенців, які змогли адаптуватися на новому місці. І дають приклад іншим – що можна розпочати нове життя і розпочати його успішно, – додає журналіст інтернет-каналу “Переселенець” Ірина Шаталова.

Ірина – журналіст, каже, що знайти спільну мову із переселенцями їй досить легко, адже вона сама добре знає, що пережили ці люди, тому вони охоче йдуть на контакт. Сама дівчина з грудня мешкає у столиці, додому з’їздити ще не вдалося. А Михайло – оператор та інженер монтажу – в центральній Україні живе більше року і за той період лише раз відвідав рідних, що залишились у нього на батьківщині.