додому Головні До нового опалювального сезону Тернопільщина готова майже на 100%

До нового опалювального сезону Тернопільщина готова майже на 100%

1488

До нового опалювального сезону Тернопільщина готова на понад 90%. На впровадження заходів із підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 використано 140, 9 мільйона гривень із запланованих майже 197 мільйонів. Докладніше – у сюжеті Тетяни Скиби.

Вже менше ніж за місяць по Україні стартуватиме опалювальний сезон. Ще у квітні на Тернопільщині розпочала готуватись до зими. На сьогодні готовність області до цьогорічного опалювального сезону – понад 90 відсотків, звітують чиновники.

-Підготовка до опалювального сезону це не тільки постачання, це і водопостачання, це електроенергія, це газ, це і заходи по енергозбереженню. Якщо говорити про котельні, то це очистка, це вентиляція, це комени, насоси. По водопостачанню аналогічна ситуація вони повинні прочистили колектора, каналізаційні, водоподачу. Що стосується електопостачання, це прочистка ліній електромереж, – каже начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської ОДА Дмитро Пастернак.

На заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період використано 140, 9 млн гривень. На альтернативному виді палива в області працює понад 30 відсотків котелень.