додому здоров'я До лікарні швидкою за сто гривень

До лікарні швидкою за сто гривень

515

До лікарні швидкою за 100 гривень. Вчора в кабінеті головного медика області мешканці Тернопільщини запитали його, чи знає він про такі випадки і чи законно оплачувати за послуги швидкої допомоги. 100 гривень, за словами однієї з жінок, вартує доїхати з дому до лікарні. Начальник департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації пообіцяв провести службове розслідування.

– Швидкі в нас взагалі вийшли з ладу. Один день їздить швидка, на другий день вона ремонтується. А людина хвора, викликають, водії з швидкої возять їх своїм транспортом, але, щоб той водій повіз людину в лікарню, людина має йому заплатити 100 гривень за бензин інакше водій не поїде.

Руслан Мостовий сказав, що департаменту невідомі випадки, коли з людей швидка брала гроші аби довести до лікарні і пообіцяв провести службове розслідування:

– Я обіцяю провести службове розслідування, будуть вжиті по Тернопільському районі міри.

– То не тільки Тернопільський район.

– Ще скажіть в якому?

– У всіх, Козівський, Гусятинський.

– Нема такого в Гусятинському районі.

– Скажіть мені конкретний приклад. З людьми поспілкуйтесь.

– Поспілкуюся.

В області працює 87 машин швидкої допомоги, 15 з них оновлені, каже очільник департаменту охорони здоров'я Руслан Мостовий. Він запевнив, в найближчий час Тернопільщина отримає 36 автомобілів екстреної медичної допомоги, придбаних Міністерством охорони здоров’я України.