додому Новини До кінця березня потеплішає, обіцяють метеорологи

До кінця березня потеплішає, обіцяють метеорологи

437

vlcsnap-2016-03-22-17h36m59s738«Ще має бути заметено снігом сорок закутків, і сорока морозів ще можна сподіватися. Та це тільки сподіватися, бо їх насправді не буває, зима вже з сили вибивається», запевняє народна мудрість. Мінлива погода березня. До кінця місяця потеплішає, обіцяють метеорологи.  Температурні показники перевищили кліматичну норму майже вдвічі. Проте протягом місяця падатимуть дощі та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Синоптики стверджують, така погода характерна для березня.

У Тернополі 23 березня температура повітря вночі коливатиметься від 0 до 2 градусів морозу, вдень 5-7 тепла. В області показники збільшаться на 1-2 градуси. Протягом дня буде хмарна погода без істотних опадів. На дорогах ожеледиця, спостерігатиметься слабкий туман.

– На 24 березня ми очікуємо, що ми попадемо в зону Південного циклону, який виходить з Балкан і буде рухатися на Чорне море, на Одещину. Ми будемо в його периферії. Таким чином він буде на нас впливати, ми очікуємо невеликі опади у вигляді дощу та мокрого снігу. І зниження температурних показників, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

25 березня вночі стовпчики термометра коливатимуться від 1 до 6 градусів морозу, а вдень від 1 до 6 тепла. Така погода протримається до двадцять сьомого березня, кажуть синоптики.

– На сьогоднішній день ті природні умови, які ми спостерігаємо, є типовими для нашої області для даної пори року. Температурні показники, які ми спостерігали в останні дні, є дещо вищими, ніж кліматична норма. В подальшому, до кінця місяця, прогнозується, що все ж таки на територію області надійде тепле повітря з Півдня і температурні показники зростуть, – каже Оксана Софінська.