додому надзвичайне До кінця тижня в Україні прогнозують значне потепління

До кінця тижня в Україні прогнозують значне потепління

488

До кінця тижня в Україні прогнозують значне потепління. Максимальна температура, починаючи з 12 квітня, становитиме від +12 до +17 на всій території країни. Про це повідомив директор гідрометцентру Микола Кульбіда. За його словами, цього тижня у більшості регіонів України пройдуть невеликі й помірні дощі, в Карпатах – із мокрим снігом.

В найближчі дні погоду на Тернопільщині формуватимуть теплі атмосферні фронти, які принесуть в область тепло та вологу.

– Ще завтра, 10 квітня, очікується нічна температура близька до 0, а вдень температурні показники підніматимуться до 8-13 тепла. З подальшими днями температурні показники будуть щоденно підніматися до 9-14, 10-15, а в подальші дні до 12-17, 14-19 градуси тепла, – розповіла завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

ЧИТАТИ ЩЕ:  В оселях тернополян буде тепло і після 15 квітня

Суттєво потепліє на Тернопільщині 12 квітня, далі температура поступово підвищуватиметься. З теплом на Тернопільщину прийдуть і дощі.

– При проходженні теплих атмосферних фронтів через територію Західної України та Тернопільщини ми прогнозуємо, що випадатиме дощ, від невеликого, 13 квітня можливий помірний дощ. Оскільки залежно від розвитку синоптичних процесів на той день буде залежати кількість і інтенсивність опадів. Але сильних і дуже сильних дощів ми в найближчі 5  днів не очікуємо, – каже Оксана Софінська.