![vlcsnap-2022-10-14-16h42m03s556](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-14-16h42m03s556-1-640x360.png)
“Слава Збройним Силам України”. У Тернополі погасили перші марки в новій серії. Їх “Укрпошта” випустила до Дня захисників і захисниць України. Тираж маркових аркушів – 1 мільйон примірників. Частину грошей від продажу спрямують на допомогу ЗСУ.
“Слава Збройним Силам України”. У Тернополі погасили перші марки в новій серії. Їх “Укрпошта” випустила до Дня захисників і захисниць України. Тираж маркових аркушів – 1 мільйон примірників. Частину грошей від продажу спрямують на допомогу ЗСУ.