додому Головні До Дня учителя на Тернопільщині відзначили кращих освітян

До Дня учителя на Тернопільщині відзначили кращих освітян

1573
В Україні День вчителя відзначають у першу неділю жовтня, у 2023 році ця дата припадає на 1 число місяця. Традиційно привітання від учнів та їхніх батьків викладачі отримали сьогодні, у п’ятницю, в останній робочий день перед святом, а от кращих педагогів Тернопільщини нагородили ще 28 вересня на подвір’ї Вишнівецького палацу. Квіти, подарунки і приємна атмосфера – свято вдалося!
Ліна Ковальська вчителька географії у Шумському ліцеї. Своє професійне свято жінка чекає щороку, адже воно для неї особливе.
“В мене чоловік теж педагог, ми в колі сім’ї, бо завжди це традиційно в неділю. І з якоюсь такою чистою радістю на душі, шо прожили ще один рік. Ще один рік якигось здобутків”.

Вітають учителів щороку в першу неділю жовтня, цьогоріч це свято відзначають 1 числа. А днями кращих педагогів Тернопільщини нагородили на подвір’ї Вишнівецького палацу. Вчителі отримали подарунки та подяки за свою працю.

Серед нагороджених і Андрій Пастернак – командир взводу, командир вихователь та викладач Тернопільського коледжу з військової та фізичної підготовки. Чоловік каже, від початку повномасштбаного російського вторгнення його наука набула ще важливішого значення, тож працює тепер відповідальніше. Він каже: “Педагоги, це найцінніше, що є в нашому житті і знання, які потрібні передати нашим дітям, це дуже необхідно на сьогоднішній день. Потреба в нагородженні, визначати кращих педагогів однозначно потрібно”.

Учителі й учительки з різних регіонів майже одночасно підлаштувалися під реалі війни, відчули настрої дітей. Тому щоденно у своїй роботі освітяни захищають дитячі серця від злоби, відчаю і зневіри попри щоденний біль, які диктують сьогоднішні реалії!