Головна Новини До Дня незалежності у Тернополі планують завершити реконструкцію інфекційного відділення Тернопільської міської...

До Дня незалежності у Тернополі планують завершити реконструкцію інфекційного відділення Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги

370

vlcsnap-2016-07-18-17h56m17s147До Дня незалежності у Тернополі планують завершити реконструкцію інфекційного відділення Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги. Ремонтні роботи тут тривають протягом двох років. Гроші на реконструкцію виділили як з міського, так і з обласного бюджету, адже таке відділення в області одне.

Ремонтні роботи в інфекційному відділенні Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги розпочались минулого року. До цього часу, капітальний ремонт був більше десяти років тому. Тепер тут буде сучасне обладнання, щоб лікувати хворих за європейськими стандартами.  Голова Тернопільської ОДА СТЕПАН БАРНА, розповідає.

Перше, що ми поставили – це проведення зовнішнього ремонту, утеплення приміщення. Друге – це прибудова сходової клітки і ліфту. Третє – це внутрішні роботи. Найважливіше, що реконструкція цього об’єкту відбувається відповідно до стандартів лікування інфекційно-хворих країн Європи. Тобто з автономними повністю боксами.

Ремонт завершений, а тепер потрібно наповнити приміщення усім необхідним.

В серпні в нас буде сесія найближча і буде десь підбиття підсумків виконання міського бюджету за півріччя. Я думаю, що вже то перевиконання, яке ми бачим на сьогодні міського бюджету, воно десь нам дозволить ці видатки профінансувати і закупити необхідні всі засоби для лікарні, каже секретар Тернопільської міської ради ВІКТОР ШУМАДА

Інфекційне відділення міської комунальної лікарні швидкої допомоги розраховане на п’ятдесят ліжок для дорослих. Після реконструкції тут обслуговуватимуть і дітей, кількість місць теж збільшиться.

Головний лікар міської комунальної лікарні швидкої допомоги ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, запевняє.
Станом на сьогоднішній день йдуть дискусії чи достатньо буде шістдесят ліжок для дорослих і дітей. Уже після попередні обговорень ми домовилися про те, що ми, напевне, будемо збільшувати кількість ліжок на тих площах які ми маємо.

Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги обслуговуватиме мешканців як Тернополя, так і області. Інфекційне відділення планують відкрити до Дня Незалежності України.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here