Головна Новини До Дня міста Тернопіль засвітиться по-особливому

До Дня міста Тернопіль засвітиться по-особливому

408

vlcsnap-2015-07-30-18h20m25s141Комунальне підприємство “Тернопільміськсвітло” відновлює ілюмінацію, яка повністю або частково не працює. А біля Надставної церкви хочуть відновити великий герб України, який вночі буде світитися синіми й жовтими кольорами.

– Святкова ілюмінація зараз практично не працює ніде. Вона свого часу поламалася і ми її ремонтуємо. Ремонтуємо ілюмінацію по набережній, по вулиці Руській, від моста політехнічного університету до проспекту Степана Бандери також будемо ремонтувати ілюмінацію в центрі міста, будемо змінювати стару на нову, яка передбачає встановлення світодіодних стрічок, – говорить директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Лехіцький.

Біля Надставної церкви до Дня міста планують відновити великий Герб України. Зокрема, старі лампочки замінять на світлодіодні стрічки, які горітимуть двома кольорами – синім і жовтим.

– Ми попробуємо відновити герб України, який свій час світився того часу добре, але на лампах розжарювання, вони вийшли з ладу і ми їх плануємо замінити, – каже Олег Лехіцький.

Святкова ілюмінація на вулицях Тернополя буде економною, каже Олег Лехіцький.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here