додому освіта До дня народження Назарія Яремчука Школа-ліцей №6 Тернополя, названа його іменем, традиційно...

До дня народження Назарія Яремчука Школа-ліцей №6 Тернополя, названа його іменем, традиційно влаштувала свято

418

Йому мало б виповнитись 62, але в серцях українців він назавжди залишився молодим улюбленим співаком. Назарія Яремчука не стало 18 років тому, а його пісні досі переспівує молодь. До дня народження співака Школа-ліцей №6 Тернополя, названа його іменем, традиційно влаштувала свято. Цього разу – грандіозний концерт у палаці культури "Березіль" за участю синів Яремчука.

Такі зали він збирав за життя. Його пісні об'єднують людей і після смерті співака. Про Назарія Яремчука не дає забути шоста школа-ліцей Тернополя, названа його іменем.

Андрій Ткач, 11-класник "Школи-ліцею №6 Тернополя": "Розповідати напевне почали з першого класу, як тільки прийшов. Ми прийшли в 2003-му, зразу знали, що в 2000-му школа отримала ім'я Назарія Яремчука. І так кожен рік: тільки його день народження – ми зразу якийсь захід, всі готуються, всі знають в школі".

До цьогорічного грандіозного концерту учні готувались кілька місяців. Задіяли усіх – від першачків до випускників.

Олександр Остапчук, директор Школи-ліцею №6 Тернополя: "Ми тішимося, що в нас такі гарні обдаровані діти, що вчителі гарно навчають цих дітей. Зал сьогодні заповнений вщент, місця немає вільного ні на балконі, ні в партері. Це нас радує".

Школа підтримує добрі стосунки з родиною Назарія Яремчука. Торік до Тернополя приїжджали його дружина та донька. Цьогоріч – сини, Назар та Дмитро Яремчуки.

Андрій Ткач, 11-класник "Школи-ліцею №6 Тернополя": "Другий раз вони вже приїжджають. Але вони були не на свято свого батька, а просто в нас в школі. Ще пам'ятаю вони мені на щоденнику розписалися і написали: "Добра!".

Підтримали шкільне дійство і місцеві артисти, талановита молодь з Рівненщини, чиновники, а також батьки школярів.