додому Новини До Дня діагностики меланоми безкоштовний огляд родимок можна пройти в медичному центрі...

До Дня діагностики меланоми безкоштовний огляд родимок можна пройти в медичному центрі “ТІНМЕД”

1065

Щороку в Україні діагностують близько 3 тисяч нових випадків меланоми, третину з яких виявляють лікарі під час масових оглядів. Меланома – один із найбільш агресивних типів злоякісних утворень. Її підступність в тому, що вона може розвинутися з маленької родимки, яку важко помітити на тілі самостійно.

“Вона є самою небезпечною пухлиною шкіри, тому що має найбільший потенціал метастатичний. Тобто навіть маленьке утворення на шкірі дає вже віддалене метестазування, таке як в печінку, в головний мозок, легені. Тобто поширюється через кров дуже швидко”, – розповідає лікар-онкохірург, співзасновниця, медичний директор клініки краси “ТІНМЕД” Тетяна Угляр. 

Для діагностики всіх утворень на шкірі в медичному центрі краси і здоров’я “ТІНМЕД” фахівці використовують найсучасніше обладнання. До До прикладу, ось такий дерматоскоп, у якому вбудований штучний інтелект. Прилад є корисним також у напрямку трихології та естетичної медицини.

Також особливість роботи клініки в тому і в тому, що кожен пацієнт, який пройде діагностику в медичному закладі, матиме свою карту родимок.

Медичний центр краси і здоров’я “ТІНМЕД” долучився до проєкту “Стоп меланома”. Відтак, у день діагностики меланоми, 20 травня тернополяни та гості міста можуть прийти на безкоштовний огляд родимок до спеціалістів.

“Ми вас чекаємо, приходьте. Будемо вас обстежувати. І нічого в цьому страшного нема. Ви бачили, як відбувається обстеження. Будемо раді вас бачити”, – додає Тетяна Угляр.