![7fe620c3f182ee44debedf08618c7de0a3faa073](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/7fe620c3f182ee44debedf08618c7de0a3faa073-640x427.webp)
По 9 серпня на ремонт зупинили три котельні у Тернополі. Про це повідомила Тернопільська міська рада. Це означає, що не частина тернополян будуть без гарячої води.
Як повідомляє КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», у місті продовжують ремонт та підготовку котелень і мереж теплопостачання до нового опалювального сезону
З 10 липня по 9 серпня (31 день) на ремонт зупинили три котельні за адресами:
- пров. Цегельний, 1-А,
- вул. Лесі Українки, 4,
- вул. Романа Купчинського, 14-А.